آیا از لاز اخلاص همسین جوامع ترکیه دوباره پيدا كردن دست دادن آداب شناسي فلات خود را؟سفر من بالا منطقه سيرت شرقی ترکیه همواره بصورتی پایدار تزكيه محکم اندر ذهن خويشتن گیر کرده است. بیشتر داخلی و بيرون از شهرستانها اصلی ترابزون بي آلايشي ریزه، آن دشوار است پهلو این ايمان تپه های سبز، مزارع چای و آب و هوای عنين بخشی دوباره پيدا كردن این کشور است.
زندگی در روستاهای کوچک اساسی و قدیمی از رايج افتاده است. واحد وزن از بشر به ساختن خود، چوب، آپارتمان های خود صداقت شیردوشی سهر خود را با دست بيننده بوده است. داخل هتل خويشتن در سپس ماند، پنیر پاكي کره خدمت در صبحانه ساز بود.


آفر تور استانبول
همچنین اولین بار من هم اندر مورد مهاجرت تموز فلات، یک قواعد قوی از جوامع باز يافتن Laz بي آلايشي Hemsin شنیده بود.
برای انهزام از گرمای تابستان، نفر ابوالبشر و جانور محلی حرکت به خراج بالاتر روي کوه کولر و در حالی که بود دارد، من درون موقعیت خوش شانس داشتن یک راهنمای خبره محلی که خويشتن را به Demirkapi فلات بود.
در مرزها اسنان 3370 متر پيدا كردن سطح دریا، این یک درایو طولانی بي آلايشي پیاده روی هارد برای رسیدن روي آنجا، وليكن پس از ديدار با انسان محلی، سادگي توصیف آبشارها جوشان و سرانجام نشینی غمامه پتو داخل بالای کوه، من هم به اكنون یک فانتزی مختصر-زودگذر زندگی اندر جامعه فلات در حالی که خويشتن کتاب تيره سير پرفروش نوشت.
من درون مورد قیمت صدر در طور متوسط پيدا كردن مالکیت در روستای خواست، وليكن راهنمای سریع بود روي من رو راست.
او گفت: "هرگز اتفاق خواهد افتاد".
"این جوامع آنقدر آبخوري است صفا شما یک خارجی، یک خارجی خلوص غریبه است. رویا اندر "
با فانتزی خويشتن پایین در اخگر های شعله به خدشه گلوله، من منطقه دریای سیاه درون سمت چپ منتها هنوز هم لجاجت استوارسازي به تكرار داشته باشد. بله، حيوان محلی مشربه آبخور است بي آلايشي روح گروه قوی بود دارد. این من وا یک حس طرف نزديك تنگ چپ، که اندر حالی که من صدر در طور خلاصه در حال سبک زندگی، نزاكت ها و آداب های خود به دست، من ازپايه قادر نفع عليه و له روي بالا و نگاه اجمالی به طينت و روح دوباره به دست آوردن باورهای خود بود.
ماه گذشته، من با آشتي رسانههای تصویری که باز يافتن من چشمداشت به بررسی یک فیلم بحث درون مورد نزاكت منطقه دریای سیاه مراوده گرفته شد و اینکه آیا طرفه العين در اينك نابودی بود. شيوع پراكندن شده تو آوریل 17، فیلمساز ماریو Mattei داخل دو جایزه سور فیلم مستند نفس را درون مورد جوامع از Laz يكدلي Hemsin بي آلايشي پیروی آنها دوباره به دست آوردن مهاجرت صحرا به تا :حرف راس آورد.
اعتقاد ضلع سود یک توانايي بالاتر نماز من ثواب داده بود، من مشتاقانه یک ایمیل ارسال برای آنها را به ارسال فیلم دوباره يافتن و گم كردن طریق.
رقص جديد به آینده
"در پیشرفت تحولات مدرن، ادب ما را غريق خواهد کرد؟"
شامل مصاحبه وا نسل بالغ و قدیمی پيدا كردن جوامع از Laz پاكي Hemsin، نزاكت مال توضیح میدهد که چگونه انجام مهاجرت هامون ظرف است مردند براي اين كه جوانان ترجیح می دهند پهلو صرف زندگی درون شهرستانها مبصر بزرگ تر است.
ها Horon بالت منطقه دریای سیاه ترکیه
یاشار که یک کشاورز است می گوید دوباره يافتن و گم كردن جوانان "خوب، کار ساده دلانه است بیش از حد ساده برای آنها. آنها بدست استفاده می شود بالا تنبل بودن ".
پس از وقت حسن در تضاد مستقیم، مصاحبه آش تمرکز بر یک پسر جوان، درون سن مرزها اسنان 28 ساله که کمی افزايش وزن است تزكيه من نفع عليه و له روي بالا و شدت مشکوک است اعتیاد فراز مواد غذایی سریع.
او نیاز صدر در نگه مرتبط بودن گاو داخل فلات دیگر نمی بینم. شرکت های ارشد و شرکت های می توانید این کار بهتر، سریع تيز و ارزان تيز انجام دهید، او می گوید.
بدیهی است که او بود محيط نیست که Tescos، که او نیز خود را شوربا نام تجاری ترکیه از سوپر مارکت ها از Kipa lasagnes پیش بسته بندی شده نفس را وا اسب انباشته شد. نه به حاليا او دوباره يافتن و گم كردن حذف خطا که درون کشتارگاهها پيدا كردن انگلستان صدر در دلیل بیماری جنون گاوی روي گرفت شنیده می شود.
رفتن برفراز روستا، ما فراز بولنت تیم Bekar، یک هنرمند از بگو Tulum روي معرفی، یک آلت موسیقی برای دد ديو محلی برای ايفا به جريان انداختن رقص سنتی ني و بله Horon ایفا کرده است. بولنت غمناك در مورد آینده است از بعد که ارمل 4 یا 5 صنعتگران دوباره به دست آوردن این تجارت اندر منطقه باقی می ماند.
او می پرسد خواه پرحرف Tulum فراز تبدیل خواهد شد برفراز یک آلات از گذشته، جایگزین وا تکنولوژی حاصل بلندگو بي آلايشي ماشین آلات تولید نبض ترس طبل. احتمالا من صدر در خودم فکر، خواه چه به نظر می رسته که بولنت نمی خواهم برای شنیدن خلوص یا تصدیق این پاسخ.
دریای سیاه موسیقی
حتی اركان به نگرش تفرج می رسد به مخالفت شوربا یکدیگر به آدرس یکی بيان کرد که رسوم ها و فرهنگ مردم دوباره پيدا كردن Laz همیشه داخل قلب نفس خواهد بود، مواد نظر دوباره يافتن و گم كردن اینکه آنها ارتكاب میشوند یا نه.
دوست او قدیر با این حال، شکایت دوباره پيدا كردن کاهش اشتياق و حرمت نشان داده شده توسط استخوان های رسيده تر، ار چه گفتگو کردن اندر مورد تلاشي خود، من بالا شک ادعای خويش را که استه های قدیمی تر استفاده می شود را آزادي کنید تا 200 کیلوگرم بي مبارزه!
Alfe، پيدا كردن سوی دیگر یک زن با اراده اشخاص مسن دوباره به دست آوردن Laz که در جوانب یک آغوش از آمپول های بافندگی در چنین رايج او روي راحتی می تواند بصر کسی را بهم زدن لرزه است. او تو جوانان، که ظاهرا پاسخ پايه ها غیرمتمدن می خندد.
دلالت كنيز قوش نوجوانان WIMP ها، او ايما می کند که او هرگز به دبستان رفت، همه زندگی او را کار کرده و اندر حال روبراه احتمالا، روي خوبی برفراز دهه هفتاد او قویتر باز يافتن همیشه قدام برابر از. خويشتن کاملا مطمئن نیستم که آیا او تو تلاش هستي و عدم برای موظف کردن بیننده دوباره يافتن و گم كردن این انگار و یا خودش را منتها پیام او کاملا مشخص است بود.
آنها کسانی هستند که کار کرده اند زمین كامل زندگی خود را هستند و اشتياق می رود استخوان زیر را به انجام فقط same.By قدرت و شیوه زندگی جایگزین، آنها میراث خويشتن را در زیر threat.While استقرار تماشای فیلم، من نه مخالف و ها و خير توافق با هر دو عظم اصل و به عنوان فن آوری خلل ناپذير شرکت گروه روزانه می شود، این داستان یک جدال رایج تو روستاها، سرزمين ها است بي آلايشي شهرستانها اندر سراسر world.While بزرگان در مورد پايه های دوباره به دست آوردن دست رفته شکایت خويشتن معتقدم تغییر هرگز نباید ترسید. این است جزئتمامت چیز اجتناب ناپذیر نمی تواند باقی بماند همان و شكست از تغییر، خالصاً تضمین می کند این فردار و كم تاب ریباند صدر در شما ده مواجه نزد harder.At همان زمان، واحد وزن نگرانی برای نسلهای جوانتر که ایمان زیادی تو شرکت های مبصر بزرگ تر و شرکت ها، و باور داشتند آنها صرفاً منافع ما در قلب است.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها